Půjčovna koloběžek

Koloběžkou po Kácově a okolí

Rodiny s dětmi, školy, firemní akce

Chystáš se trávit dovolenou nebo jen výlet v Posázaví a přemýšlíš, co budeš dělat? Nabízíme možnost výletu na koloběžkách.

Naše půjčovna se nachází v areálu půjčovny lodí Bisport, Nádražní 158, 285 09 Kácov.

Poradíme cesty vhodné pro koloběžky, ať už chcete vyjet jen na chvíli nebo na celý den. 

Koloběžky je možné objednat přímo v Kácově nebo tel. či e-mailem v call centru půjčovny.

  • Ceník: 295 Kč/den

Koloběžka YEDOO WZOOM

Skvělý kámoš pro jakákoli dobrodružství, tajná i ta, kam ještě smějí i rodiče. Wzoom zkrátí čekání všem dětem, které by už potřebovaly být dospělé, aby mohly chodit spát až v devět hodin, snídat jenom pizzu a řídit náklaďák. Koloběžka vyrostla a vzhledem i rychlostí se vyrovná dospělým modelům. Zůstala ale lehká a snadno ovladatelná a s vhodnými doplňky je připravená i na delší jízdy mimo město. A popravdě, při nosnosti 100 kg se na ní může svézt i leckterý dospělák, který by tak rád chodil spát v devět, snídal jenom pizzu a řídil náklaďák.  

Koloběžka YEDOO MULA

Odolný a vytrvalý stroj vás obratně protáhne jakýmkoli městským off roadem i hustou dopravou a za branami už pádí úplně bez zábran. Mula je dostatečně rychlá, současně skladná a poměr váhy, spolehlivých komponentů a skvělé manévrovatelnosti z ní dělá skvělého a dlouholetého společníka. 

Vybrali jsme pro vás koloběžky značky YEDOO, hodí se skvěle do místního terénu. Vynikají také vysokou nosností, koloběžky pro dospělé uvezou až 150kg jezdce.

Zároveň nabízí škálu vyžiti pro děti, koloběžka WZOOM je vhodná pro děti od 120cm a pro ještě menší jezdce nabízíme k zapůjčení odrážedlo.