Bisport

Letní příměstské tábory v Kácově

Zážitkové příměstské tábory na Sázavě 2024. Letní prázdniny plné přátelství a dobrodružství.

Blíží se léto a s ním i nejvýznamnější část roku pro naše malé dobrodruhy! Naše letní tábory jsou připraveny vytvořit nezapomenutelné chvíle plné radosti, smíchu a nových dovedností. Příroda, týmová spolupráce a zábava bez mobilů a počítačů jsou klíčovými prvky, které dětem přinášíme.

Přečtěte si více o našich letošních tématech a připojte se k nám na Sázavě! S dotazy se obracejte na naši Míšu na tel. 777 335 618, e-mail: (pondělí až pátek, 8:30 až 17:00)

  • Letní škola čar a kouzel, termín: 15. až 19. 7. 2024, cena: 3.900 Kč
  • Špunti opět v akci, termín: 29. 7. až 2. 8. 2024, cena: 3.900 Kč

Proč vybrat naše příměstské tábory?
Máme zkušený tým instruktorů: naše tábory vedou sportovci, pedagogové, instruktoři a zdravotníci se širokým zázemím, aby zajistili bezpečné a odborné prostředí pro vaše děti.

Zábava bez technologií: věříme, že příroda a týmová spolupráce jsou nejlepší zábavou. Mobilní telefony a počítače zůstanou na chvíli stranou, a děti si užijí opravdovou radost ze hry a kreativity.

Odměna ve formě úsměvů: výsledkem našich táborů jsou nejen nové dovednosti, ale především úsměvy na tvářích dětí, které odcházejí s nezapomenutelnými zážitky.

Společně okolím řeky Sázavy: připojte se k nám na Sázavě a dejte svým dětem možnost prožít nezapomenutelné léto plné dobrodružství a radosti. Přihlášky jsou otevřené, a my se těšíme, až společně objevíme krásy letošních prázdnin!