My video

Additional Info

 • Item Shortcode:

  Blog Responsive Image

Pronájem společenské místnosti

Written by  středa, 31 říjen 2018 4 comments

Máme pro naše hosty čerstvě zrekonstruovanou společenskou místnost, která poslouží skvěle na pořádání narozeninových i jiných oslav, firemní akce, přednášky, ale i kroužky nebo školní akce. V kombinaci s ubytováním o celkové kapacitě 34 lůžek, občerstvením (v zimě zajišťujeme občerstvení po dohodě), skvělou lokalitou a samozřejmě v kombinaci s námi, úžasnými bisporťáky z kácova, se Vám tu bude zajisté líbit:-)

Pro zpracování cenové nabídky nám prosím zašlete informace o tom, jak by měla vaše akce vypadat a co vše byste od nás chtěli zajistit (ubytování, stravování, pronájem místnosti). Pište prosím na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

4 comments

 • Reply kumpulan vlogger terbaik kumpulan vlogger terbaik čtvrtek, 30 srpen 2018 02:35

  I do believe it is the most considerable information and facts to me.. kumpulan vlogger terbaik And i'm pleased examining your own document. Nonetheless would like to comment about a few common factors, It taste is good, your reports can be outstanding : N. Fantastic occupation, cheers

 • Reply kumpulan youtube terfavorit kumpulan youtube terfavorit čtvrtek, 30 srpen 2018 02:34

  Hi, Nice publish.. kumpulan youtube terfavorit We have an difficulty using your web site throughout i . e ., could click here? IE 's still industry leading and a big component of individuals will miss ones magnificent producing for this difficulty.

 • Reply CUNEO CUNEO čtvrtek, 30 srpen 2018 02:34

  Wonderful issues once and for all, you just acquired a fresh readers. Just what can you advise in relation to your own release which you designed at times prior to . kumpulan vlogger terbaiknow? Every constructive?

 • Reply kumpulan vlogger terbaru kumpulan vlogger terbaru čtvrtek, 30 srpen 2018 02:34

  Amazing issues in this article.. kumpulan vlogger terbaru I am willing to see your content. Thank you so much and i am looking ahead to effect you actually. Might you nicely decline me a email?

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Ubytovna

Společenské aktivity

Vodáctví

© Designed by  FS INTERACTIVE, Bisport používá rezervační systém INTERESO.cz